Wypełnij ankietę, oddaj go na recepcji targów i skorzystaj z możliwości bezpłatnej promocji obiektu

Przyjdź na targi i skorzystaj z bezpłatnej promocji!

Weź ulotki reklamowe swojego obiektu i przynieś je na recepcję targów Gastro-Hotel w Kołobrzegu w dniach 17 - 19 kwietnia 2024

To niepowtarzalna okazja do bezpłatnej promocji Waszego obiektu przed sezonem wśród tysięcy mieszkańców Śląska odwiedzającymi targi turystyczne!24 - 26 maja 2024 - CHORZÓW

http://atrakcje-regionow.pl/


Formularz rezerwacynjnyTak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych przez Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, Gastro Hotel Małgorzata Kryszak oraz firmy współpracujące z zachowaniem wymogów ich zabezpieczenia i prawem do wglądu i poprawy podanych danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.u.133 poz.883 z 1997 r)


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia targów Gastro Hotel.

Nasze targi to impreza regionalna docierająca bezpośrednio w regiony państwa zamieszkania, wszędzie tam gdzie gościcie chętnie turystów.
Wiemy, że każda osoba pracująca w branży gastronomiczno - hotelarskiej to osoba bardzo zapracowana, dlatego to my docieramy do Państwa, dbając o Waszą wygodę.
Współpracujący z nami wystawcy mają dla Państwa bardzo szeroką ofertę, w tym wiele nowości, zapraszają do konsultacji ze swoimi specjalistami, którzy chętnie poświęcą Państwu czas i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Was pytania dotyczące danego asortymentu.
Nasze targi to nie tylko bogata oferta wystawiennicza, ale także bogaty program imprez towarzyszących, obfitujących w różnego rodzaju pokazy, szkolenia i warsztaty.

SZCZEGÓŁOWY program targów w zakładce PROGRAM

 

SZKOLENIA DLA WŁAŚCICIELI OBIEKTÓW, BARMANÓW, POKOJOWYCH, KELNERÓW, KIEROWNIKÓW SALI I KUCHARZY.
 POKAZY i WYKŁADY.


Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 785 929 205 lub 695 249 555

Zaproszenie na Targi Gastro-Hotel do pobrania w formie PDF

INFORMACJA DLA SZKÓŁ

Pierwsze dwa dni Targów przeznaczone są WYŁĄCZNIE dla branżowych zwiedzających. Grupy zorganizowane i szkoły nie będą wpuszczane na targi podczas dwóch pierwszych dni. Specjalnie dla nich zarezerwowaliśmy trzeci dzień odbywających się targów – Piątek.
 
Młodzież zapraszamy do udziału w szkoleniach/warsztach w Kołobrzegu. W cenie biletu na szkolenie mają również możliwość zwiedzenia targów.
W sprawie udziału w szkoleniach prosimy o kontakt z biurem organizatora.

Z zaproszenia otrzymanego od firmy wystawiającej się na targach skorzystać może wyłącznie kadra nauczycielska!

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce SZKOŁY

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Gastro-Hotel.pl - Targi gastronomiczno - Hotelarskie - Kołobrzeg - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing