Szkolenia Gastro-Hotel

Konkurs


Konkurs Gastro-Hotel

Patroni 

GKlogo mini

 

gk24 mini

Menadżerów obiektów gastronomiczno-hotelarskiech zapraszamy do udziału w profesjonalnym szkoleniu coachingowym:

Dzień I – wtorek 22 października 2013r. (godz. 12.00)

Co to jest coaching

Jak coachingowo zarządzać pracownikami

Najważniejsze kompetencje menadżera

Rozwój kompetencji w oparciu o coaching

Ćwiczenia praktyczne rozwijające kompetencje coachingowe menadżera

 

Dzień II – środa 23 października 2013r. (godz. 10.00)


Specyfika klienta a narzędzia coachingowe

Scenariusze rozmowy z klientami i współpracownikami

Metoda GROW - ćwiczenia

Pytania Kartezjańskie - ćwiczenia

Metody skutecznego działania w oparciu o narzędzia coachingowe

Trenerzy z Dea Szkolenia Mirosław Kot  (poniżej informacja o trenerze) i Damian Wilpert.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Promocyjne ceny tylko podczas targów!

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem organizatora:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
32 376 08 60

Umów się na spotkanie b2b podczas targów w VIP Roomie,
a zaproszenie na szkolenie otrzymasz na wyjątkowych warunkach.


Notka trenerska
Mirosław Kot jest specjalistą z zakresu prawa pracy, negocjacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Jest również coachem (w trakcie akredytacji ICF (International Coach Federation,). Jest aktywnym członkiem ICF Polska i ICF Global oraz Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Specjalizuje się w coachingu biznesowym i live coachingu.
Tylko w roku 2013 przeprowadził ponad 500 godzin coachingowych oraz ponad 100 szkoleń związanych z tematyką komunikacji, zarządzania oraz relacji.
Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz studia menedżerskie na kierunku zarządzanie kadrami i doradztwo zawodowe.
Ukończył szereg szkoleń coachingowych przygotowujących do otrzymania certyfikatu ICF.
Pomysłodawca i trener wiodący szkoleń dla trenerów w projekcie ABC trenera wewnętrznego i zewnętrznego. Współpracuje jako wykładowca i trener z uczelniami: WSH Humanitas i Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.
Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Brainstorm we współpracy z KSB MBA Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, poziom podstawowy i zaawansowany. Od 13 lat jest również trenerem. Praktyczne doświadczenie zdobywał jako kierownik zespołów pracowniczych. Obecnie szkoli kadrę kierowniczą z zakresu praktycznego stosowania wszystkich systemów rozliczania czasu pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, budowania i zarządzania zespołem oraz posiada praktyczną umiejętność stosowania wszystkich technik negocjacyjnych i coachingowych.
Wykładowca studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku – nowoczesna komunikacja w praktyce, a także w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu na kierunkach: Prawo pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, oraz prowadzi wykłady gościnne dla KSB MBA – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
Współpracuje w zakresie szkoleń m.in. z Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu, Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, CES sp z o.o., General Motors w Gliwicach, Steria sp z o.o. Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Pocztą Polską S.A., Konsalnet S.A, Medicare Sp. z o.o, Work Express Sp. z o.o., DP Clean Tech, Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o. na terenie General Motors w Gliwicach, Bankiem Pocztowym S.A., BDO Eurodirect, Profesja, BP Conti, Biurem Turystyki Aktywnej if ACTIV na Teneryfie Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami, Polskim Stowarzyszeniem Public Relations.
Jego ogromna wiedza praktyczna połączona z wiedzą teoretyczną stanowi doskonałą mieszankę wiadomości, pomagającą uczestnikom szkolenia przebrnąć przez wszystkie trudne zagadnienia prezentowane podczas szkoleń. Jest osobą bardzo pogodną, empatyczną z dużymi zdolnościami interpersonalnymi, dlatego szybko nawiązuje kontakt z uczestnikami szkolenia i studentami. Uwielbia podróże po świecie. Najlepiej się uczy, gdy naucza innych.
http://www.goldenline.pl/miroslaw-kot3

Współpracujemy z:

culinary com pl www poradnikrestauratora com pl  gk24 pl Targi

nadmorze pl hotwpol Targi

e-konferencje pl targi gastronomiczne targi hotelarskie targi hotelarskietargi turystyczne

turystyka24h pl papaja pl targowestoiska info Targi